Het Zekerhuis
zeker en nabij

Het Zekerhuis: Alle kennis onder één dak. Sparen, beleggen, verzekeren, lenen en investeren in vastgoed zonder zorgen. Wat je ook van plan bent, ons team van experten staat klaar met advies voor je volgende stappen.

Altijd zeker en nabij

Wij zorgen voor jouw rust en zekerheid met een snelle efficiënte schaderegeling op elk moment van de dag 24/7!

Boek nu online jouw afspraak

Ons team
Ontdek de gezichten die voor jou alles in het werk stellen

Mattijs
zaakvoerder
mattijs@zekerhuis.be
Kenny
zaakvoerder
kenny@zekerhuis.be
Wim
verzekerings- en kredietexpert
wim@zekerhuis.be
Michelle
verzekeringsexpert
michelle@zekerhuis.be
Endrit
stagiair verzekeringsexpert
endrit@zekerhuis.be
Ilse
docent levensverzekeringen & commerciële ondersteuning
ilse@zekerhuis.be
Christophe
zaakvoerder immo
christophe@zekerhuis.be
Jos
vastgoedexpert
immo@zekerhuis.be
Guy
schade-expert
schade@zekerhuis.be
Wil jij met onze experten spreken?
maak een online afspraak

Blog
Laatste posts

Met een reconstitutiekrediet zit je zelf aan het stuur van je pensioenplan
29 april 2022
Met een reconstitutiekrediet zit je zelf aan het stuur van je pensioenplan
Kapitalisatiecontract voor vennootschappen
29 april 2022
Kapitalisatiecontract voor vennootschappen
Spaarboekje is verliesboekje
29 april 2022
Spaarboekje is verliesboekje